سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی زنبور (Bee Kala)

 1. فروشگاه اینترنتی زنبور تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که فروشگاه اینترنتی زنبور از کاربران سایت جمع آوری می کند.
 2. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 3. اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها شما با ثبت نام در درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید.
 4. شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی زنبور شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار مجموعه Bee Kala محفوظ خواهد بود.
 5. اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد اگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
 6. فروشگاه اینترنتی زنبور اطلاعات شما را حذف نخواهد کرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیراز قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.
 7. ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید.این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.
 8.  حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.
 9. محدودیت دسترسی به اطلاعات تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارد و دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
 10. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
 11. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
 12. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم.
 13. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را با ما به اشتراک بگذارید.